KONST / Litografier / Färglitografi 12277214
nr 1227 7214
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografi, Skärgårdsmotiv med eka & segelbåt. Signerad, numrerad 18/360, ca 20x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 januari 2019
kl 20:32:39
100 kr
200 kr
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube